Program (7 Gün)
TarihSalonSaatEv SahibiMisafirCKümeKtg.TürG
10.12.2017Başkent13:00MALİYE İHTİSASGEMLİK BASKETBOL SPORE2LIGEBYKELE2
15:00NUMUNE SPORTVF SPOR LİSESİB1LIGBBYKBLEB
Batıkent Ss12:00D.S.İ.Gölbaşı BelediyesiBYK2KYKGRE
14:00T.E.D.CeceliBYK2KYKGRG
16:00Yıldırım Beyazıt Üni.MeteorolojiBYK2KYKGRG
18:00Kızılcahamam BelediyesiEryaman YıldızlarıBGK2KGKGRB
Beştepe12:00TARIM SPORERYAMAN GENÇLİKB2LIGBBYKBLE4
14:00SPOR MEKTEBİHALKBANKB2LIGBBYKBLE4
16:00SULTAN SPORTEPEBAŞI GENÇLİKB2LIGBBYKBLE4
Mamak Ss10:00Mekteb-i MülkiyeAnadolubeyiBMK2KMKGRG
12:00SkyAnkaragücü - ABMK2KMKGRH
14:00Ankaragücü - BGenç Oyuncular BMK2KMKGRD
16:00Maliye PiyangoHalkbank - AEKE1KKEFIA
Pursaklar15:00PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSASBARTIN POLİSGÜCÜB1LIGBBYKBLEB
Ş.Evliyagil Ss10:00Başkent Vefa - BAnkara Altyapı - BBMK2KMKGRC
12:00PiltenAnkara Atak - ABMK2KMKGRG
14:00Çankaya G.O.P.Karayolları - ABMK2KMKGRI
16:00Ankara SporBaşkent Vefa - ABMK2KMKGRE
11.12.2017Batıkent Ss10:00C3D3BÇPRZOGKAOGKAOÇPRZ1
11:30T.E.D. Ankara Koleji Vakfı Özel L.Hacı Ömer Tarman And. L.BOGKBOGKBOKULA
13:00Gazi And. L.M.E.V. Koleji Özel Ankara And. L. BOGKBOGKBOKULA
18:00İlbankT.V.F. Spor Lisesi - BBKK1KKKGRC
19:30HalkbankVakıfbankBKK1KKKGRB
Mamak Ss18:00Tevfik Fikretliler - AT.E.İ.A.Ş.BKK1KKKGRC
19:30KarşıyakaNumuneBKK1KKKGRE
Ted Üniv. Sl. - Kurtuluş17:00TED ANKARA KOLEJLİLERKAHRAMANKAZAN BLD.B1LIGBBYKBLEB
12.12.2017Batıkent Ss10:30Şehit Hakan Kabil O.O.Prof. Dr. Mehmet Sağlam O.O.BOKKOKKOKULC
11:30Özel Büyük O.O.Gülen Muharrem Pakoğlu O.O.BOKKOKKOKULD
12:30Özel Ankara Maya O.O.Özel İncek Maya O.O.BOKKOKKOKULB
18:00Maliye OkuluBatıkentBKK1KKKGRD
19:30D.H.M.İ.Haydar AliyevBKK1KKKGRD
Mamak Ss10:00Batıkent Ş.Evliyagil Tic. Mes L.Özel Çankaya Doğa And. L.EOGEAOGEAOKULA
11:30Özel Elvankent Kültür Temel L. Özel İncek Okyanus And. L. EOGEAOGEAOKULA
13:00Özel Eryaman Okyanus And. L. T.V.F. Spor L.EOGEAOGEAOKULB
14:30I.M.K.B. M.T.A.L.Battalgazi M.T.A.L.EOGEAOGEAOKULB
18:00T.V.F. Spor LisesiMaliye İhtisasEKE1KKEFIA
19:30Halkbank - BT.E.D.EKE1KKEFIA
13.12.2017Batıkent Ss10:00Ankara Özel Tevfik Fikret And. L. Özel Ankara Maya And. L. BOGKBOGKBOKULB
11:30T.V.F. Spor L.O.D.T.Ü. Geliştirme Vakfı Özel L. BOGKBOGKBOKULB
13:00Özel Arı And. Ve Özel Arı Fen L.Atatürk And. L.BOGKBOGKBOKULB
18:00VakıfbankAnkara YıldızlarıBYK1KYKGRA
19:30KahramankazanHalkbankBYK1KYKGRB
Mamak Ss10:30T.E.D. Ankara Koleji Vak. Özel O.O.O.D.T.Ü. Geliştirme Vak. Özel O.O. BOKKOKKOKULD
11:30T.E.D. Ankara Koleji Vak. Özel O.O.Şehit Hakan Kabil O.O.EOKEOKEOKULA
12:30Ertuğrulgazi O.O.Prof. Dr. Mehmet Sağlam O.O.EOKEOKEOKULA
18:00Eryaman GençlikAda SporBYK1KYKGRC
19:30NumuneKeçiören BelediyesiBGK1KGKGRD
14.12.2017Batıkent Ss10:30Kardelen O.O.O.D.T.Ü. Geliştirme Vak. Özel O.O. BOYKOYKOKULA
11:30Prof. Dr. Mehmet Sağlam O.O.T.E.D. Ankara Koleji Vak. Özel O.O.BOYKOYKOKULB
12:30Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu O.O.Haydar Aliyev O.O.BOYKOYKOKULB
18:00Başkent Su SporlarıKarşıyakaBYK1KYKGRC
19:30BatıkentÇankaya ÜniversitesiBYK1KYKGRD
Mamak Ss10:00Özel Nesibe Aydın O.O.Yeşiltepe O.O.BOYKOYKOKULA
11:00Özel Arı O.O.Anıttepe O.O.BOYKOYKOKULB
12:00Ayten-Şaban Diri O.O.Özata O.O.BOYKOYKOKULC
13:00Özel Eryaman Artıfen O.ONamık Kemal O.O.BOYKOYKOKULC
18:00KarayollarıBaşkent ÜniversitesiBYK1KYKGRE
19:30SPORTEKT.E.İ.A.Ş.BYK1KYKGRE
15.12.2017Batıkent Ss10:00Prof. Dr. Mehmet Sağlam O.O.Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu O.O.EOYEOYEOKULA
11:30T.E.D. Ankara Koleji Vak. Özel O.O.Ertuğrulgazi O.O.EOYEOYEOKULA
13:00A3B3BÇPRZOGKBOGKBOÇPRZ1
18:00Anadolu VoleybolMaliye PiyangoEGE1KGEFIA
19:30Eser SporMahir BaşerEGE1KGEFIA
Mamak Ss10:00Batıkent Ş.Evliyagil Tic. Mes L.Özel İncek Okyanus And. L. EOGEAOGEAOKULA
11:30Özel Elvankent Kültür Temel L. T.E.D. Ankara Koleji Vakfı Özel L.EOGEAOGEAOKULA
13:00Özel Eryaman Okyanus And. L. Battalgazi M.T.A.L.EOGEAOGEAOKULB
14:30T.V.F. Spor L.Özel Kariyer And. Sağ. Mes. L. EOGEAOGEAOKULB
18:00Genç OyuncularBaşkent SportifBGK2KGKGRD
19:30EvrensporEryaman GençlikBYK2KYKGRD
Ş.Evliyagil Ss18:00Başkent BeşiktaşlılarSPORTEKBGK2KGKGRC
19:30Eryaman Yıldızları - ASpor MektebiBYK2KYKGRF
16.12.2017Batıkent Ss10:00Çankaya GençlikAnadolu İhtisas - ABKK2KKKGRD
12:00Eryaman GençlikİlbankBMK1KMKGRB
14:00Tevfik Fikretliler - BHaydar AliyevBMK1KMKGRA
16:00Çankaya ÜniversitesiTevfik Fikretliler - ABMK1KMKGRD
18:00D.H.M.İ.Anadolu İhtisas - BBMK2KMKGRB
Beştepe13:00TVF SPOR LİSESİESER SPORE1LIGEBYKELEA
15:00SGKZİRAAT BANKASIE2LIGEBYKELE2
17:00KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPORSPOR MEKTEBİB2LIGBBYKBLE4
Ş.Evliyagil Ss10:00Ankaragücü - AEryaman GençlikBMK2KMKGRH
12:00Ankara PerformansAnkaragücü - BBMK2KMKGRD
14:00Çankaya AtakuleBüyük KolejBMK2KMKGRB
16:00Modern SporO.D.T.Ü.BMK2KMKGRC
18:00Ankara Altyapı - AHalk VoleybolBMK2KMKGRA
17.12.2017Başkent13:00TVF SPOR LİSESİSAKARYA SPORB1LIGBBYKBLEB
15:00KARAYOLLARINUMUNE SPORB1LIGBBYKBLEB
Batıkent Ss10:00Halkbank - BZiraat BankasıEME1KMEFIA
12:00BilgemT.E.D.EME1KMEFIA
14:00Başkent VefaPursaklarBYK2KYKGRA
16:00Ata SporAnkaragücü - BBYK2KYKGRC
18:00Ankara AtakEryaman Yıldızları - BBYK2KYKGRH
Beştepe13:00HALKBANKSULTAN SPORB2LIGBBYKBLE4
15:00ERYAMAN GENÇLİKKÜTAHYA VOLEYBOLB2LIGBBYKBLE4
17:00MALİYE OKULLARITARIM SPORB2LIGBBYKBLE4
Kahramankazan14:00KAHRAMANKAZAN BLD.Anadolu ÜniversitesiB1LIGBBYKBLEB
Ş.Evliyagil Ss10:00Ankara PerformansPerformans Ankara GençlikBYK2KYKGRB
12:00Karayolları Çankaya GençlikBYK2KYKGRC
14:00T.E.İ.A.Ş.Ankara PerformansBGK2KGKGRD
16:00Gölbaşı BelediyesiKızılcahamam BelediyesiBYK2KYKGRE
18:00O.D.T.Ü.Ankara Gençlik GücüBYK2KYKGRF
18.12.2017Batıkent Ss18:00KarşıyakaKeçiören BelediyesiBYK1KYKGRC
19:30TarımsporAnkara YıldızlarıBYK1KYKGRA
Mamak Ss18:00T.E.İ.A.Ş.Başkent ÜniversitesiBYK1KYKGRE
19:30NumuneT.V.F. Spor Lisesi - BBYK1KYKGRB
19.12.2017Batıkent Ss18:00TVF Spor Lisesi - ABatıkentBYK1KYKGRD
19:30SPORTEKKarayollarıBYK1KYKGRE
Mamak Ss18:00Çankaya ÜniversitesiAnadolubeyiBYK1KYKGRD
19:30Ada SporBaşkent Su SporlarıBYK1KYKGRC
20.12.2017Batıkent Ss18:00HalkbankT.E.D.BYK1KYKGRB
19:30VakıfbankİlbankBYK1KYKGRA
Mamak Ss18:00T.V.F. Spor Lisesi - BO.D.T.Ü.BKK1KKKGRC
19:30Yıldırım Beyazıt Üni.T.V.F. Spor Lisesi - ABKK1KKKGRE
21.12.2017Batıkent Ss18:00Ziraat Bankası - BT.V.F. Spor LisesiEGE1KGEFIA
19:30Ziraat Bankası - AMahir BaşerEGE1KGEFIA
Mamak Ss18:00Maliye PiyangoEser SporEGE1KGEFIA
19:30Maliye İhtisasHalkbank - BEKE1KKEFIA
22.12.2017Batıkent Ss18:00T.E.İ.A.Ş.İlbankBKK1KKKGRC
19:30Haydar AliyevKarayolları - ABKK1KKKGRD
Hacettepe Üniv. - Sıhhıye17:30AFİDERHALKBANKB2LIGBBYKBLE4
Mamak Ss18:00Maliye PiyangoZiraat Bankası - BEYE1KYEFIA
19:30Mahir BaşerEser SporEYE1KYEFIA
Ş.Evliyagil Ss18:00Anadolu İhtisas Spor MektebiBGK2KGKGRB
19:30Eryaman YıldızlarıModern SporBGK2KGKGRB